Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatdı – NƏTİCƏLƏR

Avroliqada 2-ci təsnifat mərhələsi başa çatdı – NƏTİCƏLƏR

Avqust 2, 2019

Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin cavab oyunlarına yekun vurulub.

qol.az-a istinadən xəbər verir ki, üçüncü matç günündə daha 41 görüş keçirilib. “Neftçi” Rusiya “Arsenal”ına 3:0 hesabı ilə qalib gələrək növbəti mərhələyə yüksəlib.

“Qəbələ” isə səfərdə Gürcüstanın “Dinamo”suna uduzaraq (0:3) mübarizəni dayandırıb.

1 avqust

18:00. “Astana” (Qazaxıstan) – “Santa Koloma” (Andorra) – 4:1
İlk oyun – 0:0

18:00. “Ordabasi” (Qazaxıstan) – “Mlada Boleslav” (Çexiya) – 2:3
İlk oyun – 1:1

18:30. “Kayrat” (Qazaxıstan) – “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – 1:1
İlk oyun – 0:2

19:00. “Viitorul” (Rumıniya) – “Gent” (Belçika) – 2:1
İlk oyun – 3:6

20:00. “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) – “Buduçnost” (Podqoritsa, Monteneqro) – 1:0
İlk oyun – 3:1

20:00. “Kuopio” (Finlandiya) – “Legiya” (Polşa) – 0:0
İlk oyun – 0:1

20:15. “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – “Honved” (Macarıstan) – 0:0 (Penaltilər seriyası – 3:1)
İlk oyun – 0:0

20:30. “Riqa” (Latviya) – “Pyast” (Polşa) – 2:1
İlk oyun – 2:3

20:30. “Hakken” (İsveç) – AZ (Alkmaar, Hollandiya) – 0:3
İlk oyun – 0:0

20:30. “Debretsen” (Macarıstan) – “Torino” (İtaliya) – 1:4
İlk oyun – 0:3

20:30. “Levski” (Bolqarıstan) – AEK (Larnaka, Kipr) – 0:4
İlk oyun – 0:3

21:00. “Şerif” (Moldova) – “Partizani” (Albaniya) – 1:1
İlk oyun – 1:0

21:00. AEL (Limasol, Kipr) – “Aris” (Yunanıstan) – 0:1
İlk oyun – 0:0

21:00. “Apollon” (Kipr) – “Şemrok Rovers” (İrlandiya) – 3:1
İlk oyun – 1:2

21:00. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) – “Strasburq” (Fransa) – 2:1
İlk oyun – 1:3

21:00. “Klaksvik” (Farer adaları) – “Lütsern” (İsveçrə) – 0:1
İlk oyun – 0:1

21:00. “Malmö” (İsveç) – “Domjale” (Sloveniya) – 3:2
İlk oyun – 2:2

21:00. “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Qəbələ” (Azərbaycan) – 3:0
İlk oyun – 2:0

21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) – “Fehervar” (Macarıstan) – 2:0
İlk oyun – 0:1

21:00. “Yablonets” (Çexiya) – “Pünik” (Ermənistan) – 0:0
İlk oyun – 1:2

21:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Utrext” (Hollandiya) – 2:1
İlk oyun – 1:1

21:00. “Atromitos” (Yunanıstan) – “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) – 3:2
İlk oyun – 2:1

21:00. “Neftçi” (Azərbaycan) – “Arsenal” (Tula, Rusiya) – 3:0
İlk oyun – 1:0

21:00. “Liepaya” (Latviya) – “Norrçöpinq” (İsveç) – 0:1
İlk oyun – 0:2

21:30. “Lüdoqorets” (Bolqarıstan) – “Valür” (İslandiya) – 4:0
İlk oyun – 1:1

21:30. “Proqres” (Lüksemburq) – “Reyncers” (Şotlandiya) – 0:0
İlk oyun – 0:2

21:30. “Brondbü” (Danimarka) – “Lexiya” (Qdansk, Polşa) – 4:1
İlk oyun – 1:2

21:45. “Esbyerq” (Danimarka) – “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus)- 0:0
İlk oyun – 0:2

22:00. “Qzira” (Malta) – “Ventspils” (Latviya)- 2:2
İlk oyun – 0:4

22:00. “Olimpiya” (Lyublyana, Sloveniya) – “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) – 0:1
İlk oyun – 2:2

22:30. “Styaua” (Rumıniya) – “Alaşkert” (Ermənistan)- 2:3
İlk oyun – 3:0

22:30. “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) – “Flora” (Estoniya)- 2:1
İlk oyun – 2:1

22:30. “Şturm” (Qraz, Avstriya) – “Hoqesun” (Norveç) – 2:1
İlk oyun – 0:2

22:45. “Linfild” (Şimali İrlandiya) – HB (Torşavn, Farer adaları) – 1:0
İlk oyun – 2:2

22:45. “Spartak” (Trnava, Slovakiya) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) – 3:1
İlk oyun – 0:2

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) – MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – 1:0  (penaltilər seriyası – 3:4)
İlk oyun – 0:1

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) – “Çixura” (Gürcüstan) – 5:0
İlk oyun – 1:1

23:00. “Partizan” (Serbiya) – “Konnak” (Uels) – 3:0
İlk oyun – 1:0

23:00. “Vitoriya” (Portuqaliya) – “Jöness Eş” (Lüksemburq) – 4:0
İlk oyun – 1:0

23:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) – “Vulverhempton” (İngiltərə) – 1:4
İlk oyun – 0:2

23:15. “Styarnan” (İslandiya) – “Espanyol” (İspaniya) – 1:3
İlk oyun – 0:4

31 iyul

22:45. “Çukariçki” (Serbiya) – “Molde” (Norveç) – 1:3
İlk oyun – 0:0

30 iyul
19:45. “Linkoln” (Cəbəllütariq) – “Ararat” (Ermənistan) – 1:2
İlk oyun – 0:2

19:45. “Suduva” (Litva) – “Tre Penne” (San-Marino) – 5:0
İlk oyun – 5:0

19:55. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Şkendiya” (Makedoniya) – 1:1
İlk oyun – 2:1

20:00. “Ferronikeli” (Kosovo) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – 1:1
İlk oyun – 1:2.

PAYLAŞMAQ: